איך הגוף של בת/בן הזוג עובד?


"טוב את לא באמת יכולה להשאיר אותי ככה במתח," כתבה לי חברה אחרי הפוסט משבוע שעבר, "עכשיו תספרי לי איך הגוף שלו עובד." הבטחתי, קיימתי :)

אז האמת היא שאין תשובה אחת ל"איך הגוף של בן/בת הזוג עובד?" אבל יש תשובה חד משמעית לאיך הוא לא עובד – הוא לא עובד כמו הגוף שלנו. באופן טבעי ואינסטנקטיבי בחיים (לפחות אני ככה...) כאשר אנחנו רוצים להיטיב עם האדם שמולנו אנחנו מתנהגים כלפיו איך שהיינו רוצים שיתנהגו אלינו באותה סיטואציה. אם באה אליי חברה ומשתפת בעצבונה, אני מיד מחבקת אותה, כי זה מה שהייתי רוצה שהיא תעשה לי אם הייתי במקומה. כשבעלי חוזר הביתה ומספר בגאווה על ציון טוב שקיבל בלימודיו לתואר (ויש הרבה כאלה!) אני מיד שמחה בשמחתו, כי אם המצב היה הפוך הייתי רוצה שהוא יהיה שמח בשמחתי.

אבל במיניות... את מה שאתם אוהבים לעצמכם - כדאי שתשאירו מחוץ לדלת! (למרות הכוונות הטובות) ויותר מזה, אסור בתכלית האיסור לחשוב שבן הזוג שלנו רוצה שנעשה לו את מה שאנחנו היינו רוצים שהוא יעשה לנו. בדיוק כך! ופה רבותיי, גיליתי לכם את הבסיס להרבה בעיות שצצות בהמשך. למה הדבר דומה? תארו לכם שכל בוקר יכין כל אחד לבן/בת זוגו את הקפה כמו שהוא עצמו היה רוצה לשתות אותו... כל העניין יסתיים במפח נפש אחד גדול.

אז מה כן עושים? המומחים (החל ממדריכת הכלות ועד לתשובות במדור "הכל יחסים" ב"לאישה") יטחנו לנו שוב ושוב על "תקשורת". צריך לדבר. לעבוד על הזוגיות. לשקף לשני מה אנחנו צריכים ומרגישים. גברים ממאדים נשים מנגה וכו' וכו'... ושלא תחשבו לרגע שאני מזלזלת וחושבת שהם לא צודקים אבל מהמעט שחוויתי על עצמי ובשטח, לא תמיד הדברים עובדים רק דרך זה. מדובר בתהליך עדין ומורכב, אומנות של ממש במסע מרתק ומרגש אל גילוי הגוף של עצמנו ושל האחר. הדבר מצריך רצון, סקרנות, התנסות, סבלנות, אורח רוח, הכלה, הקשבה, שחרור ומעל הכל – למידה, למידה, למידה.

מאז שהתחלתי לכתוב פה על מיניות אני מקבלת מכם פניות ושאלות. מבקשת את סליחתכם שאני לא מרגישה בנוח להתחיל לתת מענה עמוק לפני שאני מסיימת את הקורס. אבל אני כן רוצה להגיד, שמרגש אותי לחיות בדור בו הנשים כבר לא מסתפקות במועט וגברים כבר לא מסכימים שהמיניות תיוחס רק להם. דור שבו "מפגש זוגי להדרכת חיי אישות" הופך לאט לאט לנקודת ציון נפוצה וטבעית בחייו של כל זוג באשר הוא, כמעט כמו הליכה למדריכת כלות לפני החתונה. ומזה יכול לצאת רק טוב961 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

מבצעי החודש

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו את הירחון שלנו בכל חודש

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415