מיניות האישה לעומת מיניות הגבר


חברה נזפה בי עכשיו שעבר יום מאז השיעור האחרון בקורס מדריכות לחיי אישות ועוד לא שיתפתי בחומר הנלמד... האמת היא שלקח לי זמן כי פשוט לא יכולתי לחשוב במה מכל הדברים המרתקים והחשובים שלמדנו אני אבחר. בסוף החלטתי, החלטה לא פשוטה, לגשת ולעסוק ביחסי אישות (כן, גם אני חשבתי בהתחלה שזה פלצני להגיד "יחסי אישות", אבל שוכנעתי ש"יחסים שהם בין אנשים" יותר נוגע אליי מ"יחסי מין" יצריים בלבד)

אז מה אנחנו יודעים על זה? החלוץ הראשון שעסק בזה הוא כמובן היהודי הטוב, זיגמונד פרויד. ב19055 הוא התייחס לראשונה באופן נרחב לדחף המיני וטען כי אנו נמצאים במתח תמידי בין הארוס (דחף החיים שהוא הדחף המיני) לבין תנאטוס (דחף המוות). נשים וגברים כאחד נמצאים תמיד תחת דחף משותף. פרויד טען שהאישה תמיד תנסה להידמות לגבר.

בהמשך יש לנו את המודל של קינסי (48') המחקר שלו בעצם השווה את הנשים לגברים מבחינת הדחף המיני ואז נתקל בבעיה משום שבארצות הברית של אותן שנים הייתה שמרנות גדולה, שהולידה קושי ממשי לקבל את הנשים כבעלות יצר מיני ותשוקה.

ואז הגיעו מאסטר וג'ונסון (58') וחקרו באמצעות תצפיות בתנאי מעבדה יחסי מין של נשים וגברים (!), באמצעותן הוגדרו 10,000 מעגלים מלאים של תגובה מינית. המודל המעגלי שהם בנו (עוררות-סיפוק-רגיעה וחוזר חלילה) היה אחיד לגברים ונשים ולטענתם כל מי שלא מתיישר לפי המודל הוא בעל בעיות בתפקוד המיני.

אז אחרי שפרויד, קינסי ואפילו מאסטר וג'ונסון סיפרו לנו על מיניות אחידה וברורה בין בני האדם הנורמטיביים הגיעה חוקרת נוספת, רוזמרי בסון. היא לקחת את מעגל התגובה המינית של מאסטר וג'ונסון, השאירה אותו לגבר ושיכללה את המעגל של האישה. לא אכנס כאן לתוצאות מחקרה שאיני נוטה להסכים איתן, רק אומר שהיא הייתה הראשונה שאמרה באופן ברור "יש הבדלים בסיסיים בין נשים לגברים בחוויית יחסי המין שלהם." נשמע לכם הגיוני ושאין פה כזה חידוש גדול? גם לי. אתם יודעים מתי המחקר שלה קיבל אישור ויצא אל העולם? 2001. כן. בערך אתמול.

חברים וחברות יקרים, יש מבינכם כאלה שהכירו את בן/בת זוגם/ן לפני 2001, לא? אז כשהכרתם, לא ידעו בעולם שיש הבדלים בתגובה המינית בין נשים לגברים. שנפשית, רגשית ופיזיולוגית הם פשוט פועלים אחרת. אף אחד לא טרח לחקור את זה, לתת לזה אישור "מדעי" או חשוב מזה, פשוט ללמד את זה. הפמיניסטיות יכולות להמשיך להתלונן שכל המחקרים נכתבו ע"י גברים ומכאן האישה ומיניותה נדחקה הצידה. האנטי-פמיניסטים יכולים להגיד "עכשיו גם את המיניות אתן רוצות לנכס לעצמכן?" ואני אומרת לכל הזוגות שסך הכל רוצים קרבה ואינטימיות ועונג הניזונים זה מזה בהרמוניה שווה והדדית - רציתם שיוויון? לא קיבלתם! וטוב שכך. ועכשיו שאתם יודעים את זה, לכו ותלמדו איך כל אחד מכם בעצם עובד (התמונה להמחשה בלבד ואין היא באה לתת תשובה חד משמעית לשאלה החשובה הזאת ;) ) #רב_הנסתר_על_הגלוי953 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

מבצעי החודש

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו את הירחון שלנו בכל חודש

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415