מזה בכלל מיניות?

מזה בכלל מיניות?


"נו?" הוא נכנס הביתה ושואל אותי "אז איך היה בקורס?" "היה מעולה!" אני עונה וממשיכה להקליד במחשב מענה ללקוח. "ו... מה למדתן?" הוא ממשיך ואני בשלי, אין לי זמן לזה עכשיו. אחרי דקה אני נעצרת, פתאום קולטת מה עשיתי.

אנחנו דור הסוד. מעלים נושא חשוב, כולם מהנהנים בהסכמה ואז... פשוט לא ממשיכים לדבר על זה.

מה שלמדתי אתמול לא היה צריך להילמד רק במסגרת קורס מדריכות בגיל 31. הוא מידע שהיה צריך להיות מועבר, מונגש, ומוסבר כבר הרבה קודם. לכל אדם. התלבטתי עם עצמי, האם לשתף מידע בנושא כל-כך רגיש מעל דפי הפייסבוק, כשיש לי פה לא מעט חברים קטינים (חמודים, תישארו! מבטיחה לא להטריד בסנאפצ'אט) ואז חשבתי לעצמי שאם הייתי נערה מתבגרת היום, עם מידע בריא ונגיש על מיניות, אולי לא הייתי צריכה ללכת לחפש במקומות אחרים (ואני לא מתכוונת רק לYNET יחסים...).

אז אתמול בקורס למדתי על מיניות.

המשימה הראשונה שלנו כחברה לדעתי היא לפרק את ההקשר האוטומטי של מיניות ליחסי מין. המיניות מתחילה הרבה קודם, בעצם, מיום שבו נולדנו (ונכון שקשה לנו לחשוב על תינוק כייצור מיני אבל חכו רגע...)

מהי מיניות? בשונה מיחסי מין, חיות. היכולת להיות כאן ועכשיו, לחוות חוויה באופן טוטאלי דרך הגוף. האיבר מין הכי גדול בגופנו? יש שיגידו המוח. יש שיגידו העור. כל אדם נולד עם אזורים ארוטוגנים (מלשון ארוס, ארוטיקה) שמגע בהם עלול לעורר חוויה מינית נעימה מיום היוולדו. להורים יש אחריות לתת לגיטימציה לעובדה שאזורים מסויימים הם נעימים.

כשמתבגרים: פיזיולוגיה ואנטומיה של המיניות - המערכת המינית של נשים מורכבת יותר באופן עובדתי. אצל גברים ממוקדת יותר. בעיות בתפקוד קריטיות להם והמשברים קשים יותר. לגברים ונשים היכולת לחוות עונג מיני גם כאשר אברי המין לא מתפקדים(!) החוויה המינית מתרחשת במוח, גם ללא השתתפות של הגוף (מתוך שינה...).

אני לא אעביר פה שיעור שלם, אבל רק אגיד שלשינוי תפיסת המיניות למשהו ראשוני, קיומי ויום יומי, משהו רחב הרבה יותר מאשר רק באברי המין, תביא ליכולת לעוף לגבהים ברמות אחרות בהמשך חיינו.

נ.ב. שמתי לב שבעצם מהתיכון לא סיכמתי שיעור במחברת (באוניברסיטה זה היה במחשב ובלימודי תוכנה.. טוב, כתיבת קוד לא נחשבת) ומה שמטריד זה לא העובדה שכאבה לי היד אחרי כתיבת חצי עמוד, אלא שאפילו לא שמתי לב שכתבתי "בס"ד" בראש העמוד באופן אוטומטי, משהו שבמחשב אף לא פעם קורה...

#הרגלים_ישנים #אפשר_להוציא_את_הילדה_מהאולפנה #אי_אפשר_להוציא_את_האולפנא_מהילדה0 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415