מדריכה לחיי אישות

מדריכה לחיי אישות


בשיעור "אישות ומשפחה" בכיתה י"ב הרבנית הצדיקה אזרה אומץ וסיפרה לנו איך נביא תינוקות לעולם בליל החתונה. "ומה אחר כך?" שאלתי "זה כל הזמן ימשיך להיות כואב?" "מסתדרים," היא ענתה, "לכולם קשה בהתחלה ובסוף כולם מסתדרים."

לפני חצי שנה נערך בביתי ערב נשים בנושא "מיניות האישה". תיבות הפנדורה שנפתחו בערב זה ולאחריו הוכיחו כי הרבנית טעתה. לא פעם אחת. פעמיים. לא לכולם קשה בהתחלה ולא כולם בסוף מסתדרים.

שאלה ועוד שאלה שקיבלתי מנשים שהגיעו לערב, ופתאום חברה חילונית תל-אביבית מהעבר ששמעה שאני בלנית באה לבקש עזרה, ניפצה לי את כל המיתוסים ש"אצלם זה אחרת". כי כולנו גוף ונפש, אותו הדבר, אותם צרכים ותשוקות וחולשות ודפיקויות.

"זה מה שאני יודעת. אבל אני לא מקצועית..." אמרתי לעיניים הלחות שצפנו בתוכן שנים של הדחקה והסתר. וזיהיתי את עצמי מפעם. לפני כל ההארה הזאת. והייתה לי צמרמורת. עבר שבוע שבועיים והחברה מתקשרת ואומרת "שלחתי לך למייל משהו של דוסים. את חייבת לראות!"

היום בערב היה המפגש הראשון בקורס "מדריכות ליחסי אישות". בסבב הראשון במפגש נתבקשנו להגיד מה אמרנו לאנשים שאנחנו הולכות ללמוד ומה היו התגובות. ואני אמרתי, בגאווה, "אני הולכת להיות מדריכת יחסי אישות." ומה היו התגובות? "את מבטיחה לי שאת הסטז' שלך את עושה איתי, כן?"643 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415