שו"ת : אישה שלא נמשכת לבעלה

עודכן ב: 3 נוב 2020

שאלה

שלום הרב,

רציתי בבקשה להתייעץ בנוגע ליחסי אישות.

בעלי תמיד רומז לי שמשהו לא תקין ביחסים שלנו האישיים. הוא אומר לי: "אני לא מושך אותך".

הוא צודק. אני אוהבת אותו אבל באמת באמת לא צריכה את המגע המיני. הזה זה נורמלי?

איך אני אומרת לו בשיחה רגועה את הדברים האלה ?תשובה

קראתי בכאב את מכתבך.

העצה החשובה ביותר שאני יכול לתת לך שאת ובעלך צריכים לדבר בפתיחות ביניכם על הקשר ביניכם בכלל ועל היחסים האינטימיים בפרט.


אם לך אין חשק להיות עם בעלך ואינך זקוקה למגע – האם זה נורמלי? בוודאי שכן. הרבה מאד נשים מרגישות כך. האם זה רצוי? לא. המצב הטוב הוא שאישה נמשכת לבעלה גם מבחינה מינית ואיש נמשך לאשתו.


ייתכן שאת מרגישה כך כי את משתמשת בגלולות למניעת הריון הפוגעות בחשק המיני. ייתכן שזה בגלל שיש לך כעס על בעלך, וזה מונע ממך להשתחרר וליהנות להיות איתו. אולי הביקורת התמידית שלו עלייך גורם לך להתרחק מלרצות להיות איתו (אני יודע עלי שאם אישתי היתה מעבירה עלי ביקורת כל הזמן בחדר המיטות, לא הייתי רוצה להיות איתה שם).


לכן, את לגמרי נורמלית אבל זה עדיין לא מצב רצוי.

אני מניח שאת היית מעדיפה להיות במצב אחר לגמרי מאשר המצב הנוכחי. היית מעדיפה להרגיש שיש לך חשק לשמוח עם בעלך במיטה ומחוצה לה ושהנושא המיני לא יהיה נושא למתח קבוע ביניכם. אבל זה תלוי בעיקר בך. המיניות שלך הוא שלך ואת אחראית עליה. את צריכה להחליט אם את רוצה לחוות את המפגש המיני עם בעלך בצורה טובה ומהנה גם עבורך. רק את יכולה להחליט שזה מעניין אותך ואת רוצה להשקיע בזה.


כדי לפתוח את הנושא של המיניות שלך, כדאי לגשת למדריכה לחיי אישות או מנחה מינית שתדע לשמוע אותך ולהדריך אותך – אם את זקוקה לזה.


בעלך צריך לדעת משהו חשוב ביותר: הוא לא יכול להיות המנחה או המדריך המיני שלך. הוא לא יכול לקחת אחריות על המיניות שלך – רק את יכולה.


יותר מהכל, מה שאתם צריכים לעשות זה לדבר ביניכם. אך כאשר יש כעס או מרירות או טענות הדדיות, לא תמיד קל לדבר ולכן העצה היא לעשות את זה בעזרת יועץ זוגי או יועצת שידע לתווך ולסדר את הדיבור ואת השיחה ביניכם. אדם שלישי (מקצועי בלבד-לא סתם אדם) יכול לכוון את השיחה כך שהיא תתרום לשניכם.

יש מקומות רבים היום שנותנים ייעוץ או טיפול זוגי, לכל סוגי האוכלוסיה; דתיים, חרדים או חילוניים ולכן מומלץ לפנות אליהם בהקדם.


בכבוד רב,

אברהם שמואל

תוכלו להפנות לרב שאלות בקישור זה, והוא ישתדל לתת לכם מענה בהקדם.

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415