מזה שפיכה נשית?

מזה שפיכה נשית?

ש: שלום לימור, קניתי בהמלצתך מהאתר את אביזר העונג "מענג משולב ואהבתם" ובשימוש הראשון הופרשו מגופי נוזלים רבים, היתה ממש הרגשה של "בריכה" במיטה. בהתחלה הייתי מאוד מובכת כי הייתי בטוחה שמדובר בבריחת שתן אבל אז בעלי קרא בהוראות של האביזר שהשימוש בו יכול לגרום לשפיכה נשית גם לנשים שזה לא קורה להן בדרך כלל. מזה שפיכה נשית והאם זה מה שקרה לי? יש לציין שהגעתי לאורגזמה מאוד חזקה. אודה לעזרתך.


ת: עפ"י התיאור שלך, ולאור העובדה שהרגשת עונג עוצמתי מהשימוש באביזר סביב זמן ההפרשה, נראה שאכן הגעת לשפיכה נשית.

מדובר בעצם בנוזל סיכה מאוד מדולל (ולא בשתן טהור כפי שחששת) שמשתחרר על ידי בלוטות סקין דרך השופכה כתגובה לעוררות מינית חזקה מאוד. השפיכה מזכירה מעט את פעולת שחרור הזרע אצל הגבר (ללא הזרע עצמו) ונשים רבות מזהות את ההפרשה כי הריח שלה מזכיר מאוד את הריח של נוזל הזרע. מחקרים מסוימים קובעים ש-3% מהנשים מגיעות לשפיכה נשית באופן קבוע בכל הגעה לאורגזמה ושאר הנשים מגיעות למצב של שפיכה נשית רק באורגזמות חזקות במיוחד או שאינן מגיעות כלל; מחקרים אחרים קושרים את השפיכה הנשית לגירוי מוגבר של נקודת ה-G, הנמצאת כ-4 ס"מ מפתח הנרתיק ולכן האביזר אותו רכשת שמגרה את נקודת ה-G באופן מאוד אינטנסיבי, אכן מעלה את הסיכויים להגעה לאורגזמה נרתיקית שמעלה את הסיכוי לשפיכה.


אם כך, במקרה שלך, עלייך להיות שמחה שהגעת לרמת עונג גבוהה ובטח שלא לדאוג אם השפיכה תחזור גם בעתיד, אלא ההיפך, לקבל זאת בעונג 😊

אני מאחלת לכם המשך זוגיות רוויה בשמחה ובהנאה,

לימור


המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.


שפיכה נשית מעידה על הנאה מינית מוגברת של האישה

1984 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415