מזה שפיכה נשית?

עודכן ב: 18 אוק 2020

ש: שלום לימור, קניתי בהמלצתך מהאתר את אביזר העונג "מענג משולב ואהבתם" ובשימוש הראשון הופרשו מגופי נוזלים רבים, היתה ממש הרגשה של "בריכה" במיטה. בהתחלה הייתי מאוד מובכת כי הייתי בטוחה שמדובר בבריחת שתן אבל אז בעלי קרא בהוראות של האביזר שהשימוש בו יכול לגרום לשפיכה נשית גם לנשים שזה לא קורה להן בדרך כלל. מזה שפיכה נשית והאם זה מה שקרה לי? יש לציין שהגעתי לאורגזמה מאוד חזקה. אודה לעזרתך.


ת: עפ"י התיאור שלך, ולאור העובדה שהרגשת עונג עוצמתי מהשימוש באביזר סביב זמן ההפרשה, נראה שאכן הגעת לשפיכה נשית.

מדובר בעצם בנוזל סיכה מאוד מדולל (ולא בשתן טהור כפי שחששת) שמשתחרר על ידי בלוטות סקין דרך השופכה כתגובה לעוררות מינית חזקה מאוד. השפיכה מזכירה מעט את פעולת שחרור הזרע אצל הגבר (ללא הזרע עצמו) ונשים רבות מזהות את ההפרשה כי הריח שלה מזכיר מאוד את הריח של נוזל הזרע. מחקרים מסוימים קובעים ש-3% מהנשים מגיעות לשפיכה נשית באופן קבוע בכל הגעה לאורגזמה ושאר הנשים מגיעות למצב של שפיכה נשית רק באורגזמות חזקות במיוחד או שאינן מגיעות כלל; מחקרים אחרים קושרים את השפיכה הנשית לגירוי מוגבר של נקודת ה-G, הנמצאת כ-4 ס"מ מפתח הנרתיק ולכן האביזר אותו רכשת שמגרה את נקודת ה-G באופן מאוד אינטנסיבי, אכן מעלה את הסיכויים להגעה לאורגזמה נרתיקית שמעלה את הסיכוי לשפיכה.


אם כך, במקרה שלך, עלייך להיות שמחה שהגעת לרמת עונג גבוהה ובטח שלא לדאוג אם השפיכה תחזור גם בעתיד, אלא ההיפך, לקבל זאת בעונג 😊

אני מאחלת לכם המשך זוגיות רוויה בשמחה ובהנאה,

לימור


המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.


שפיכה נשית מעידה על הנאה מינית מוגברת של האישה

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415