בין קבוע לארעי בחיי אישות

עודכן ב: לפני 6 ימיםכל חג בלוח השנה העברי מביא איתו כח ועבודה מיוחדת המזמינה אותנו להיכנס פנימה, להתבונן ולשאוב השראה ממהות החג לחיינו.


'בסוכות תשבו שבעת ימים' - בסוכות הקב"ה מצווה עלינו לקיים סוג של ניסוי, משחק בין הקבוע לארעי בחיינו. לראות איך אנחנו עובדים על האמונה והאמון בינינו; לבדוק מה יקרה לנו כשנצא מהבית שלנו החוצה, מארבעת הקירות היציבים שלנו לדפנות הסוכה, וממה שמגדיר בעינינו ביטחון ויציבות אל הבחוץ החשוף. הקפיצה הזו שאנו נדרשים לעשות מתוך הבית החוצה, מגלה טפח מהאמון שיש בינינו לקב"ה, על האמונה שלנו בו.


בחג הסוכות, כמו בחגים אחרים, אנחנו מנסים לקחת את האור והתובנה העמוקה שהקב"ה מלמדנו לתוך החיים, אנחנו מציצים לרגע למציאות אחרת. במקרה שלנו, נרצה לגעת באמונה ובאמון בה' ולחדש ולעורר איתה את השגרה.


מקרב חוקרי המיניות ישנם המון העוסקים בחקר היחס בין התשוקה המינית והשגרה. ישנם מגוון מימדים של עיסוק בתחום זה, מחויבות מול מתירנות, גילוי מול כיסוי וכן קבוע מול ארעי. בין החוקרים, בולטת ד"ר אסתר פרל, מטפלת מינית מפורסמת, המכריעה כי העראיות והכיסוי בקשר הזוגי היא מקור שימור החשק המיני לטווח ארוך. פרל טוענת שאתגור היציבות בקשר אינטימי בכוחה לתחזק חשק מיני, מותח וחי.


אפשר להתבונן בעבודה של סוכות כבחינה מקבילה של ד"ר פרל, בזוגיות ובחיי אישות– כהזמנה לצאת לארעיות, לחוויה לא מוכרת, שתחדש את הקבוע והמוכר שבקשר. כמו בסוכה, היציאה החוצה מתאפשרת כשיש הנחת יסוד של אמון עמוק בין בני הזוג. בזכות הקשר והאמון בינינו ניתן ללכת יחד, או לחוד, למקום פחות בטוח בתוכנו ובמיניות שלנו, לחשוף ולהיחשף.


אני מזמינה אתכם לחקירה זוגית בימי חג הסוכות- לצאת מגבולות הקבוע והמוכר, עטופים ביסוד של אמונה ואינטימיות. לקחת את ימי החג ולחפש לעשות משהו זוגי, מיני, שמוציא אתכם, ולו במקצת, מהחוויה היציבה והשגרתית שלכם. משהו קטן שיגרום לכם קצת לנוע במרחב הארעיות, משהו שובב שייגע קלות באמון ואמונה אחד בשני. תרגלו התמסרות לארעיות שבזוגיות שלכם, תחושו את המשחק בין היציב לארעי בחיי האישות שלכם, ותביאו ארעיות מרעננת הביתה אחרי חג הסוכות, שתהיה חלק בלתי נפרד מהקבוע והמוכר שלכם!


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415