להגיע לשיא ביחד

עודכן ב: לפני 3 ימים

יש זוגות שמאוכזבים מחיי האישות שלהם בגלל שהם לא מצליחים להגיע לאורגזמה משותפת באותו זמן. אני מקבל יחסית הרבה פניות בנושא זה, ונראה שחוסר התיאום גורם לחוסר שביעות רצון מיחסי האישות עד כדי שזוגות חושבים שיש להם בעיה ומשהו לא בסדר ביניהם.


ראשית, יש צורך לברר מניין הציפייה. למה שאיש ואישה יחשבו שהם צריכים להגיע לשיא התענוג – האורגזמה ביחד? אני מניח שהדבר נובע בעיקר מסרטים ואולי גם ספרים. בסרטים רגילים, [ואיני מדבר על פורנוגרפיה], גם אם לא רואים בדיוק מה קורה, מראים לנו סצנה שזוג מגיע לאורגזמה משותפת. דברים שאנו רואים בסרטים והם ניראים לנו טובים, גורמים לנו להימשך לזה ולשאוף להיות ולעשות כמוהם.


כך עובד כל עולם הפרסום. מראים לנו דוגמן או דוגמנית יפה שנוסעת במכונית יפה וזה אמור לגרום לנו לרצות לרכוש מכונית כזאת, מכונת כביסה או כל דבר אחר שמראים לנו.


בהוליווד מוכרים לנו חלומות ופנטזיות.

בהוליווד מוכרים לנו חלומות ופנטזיות. אין לי בעיה עם זה, אם אנו יודעים שזה פנטזיה וחלום לא מציאותי. אך אם אנו חושבים שמה שרואים בסרטים קורים גם במציאות – אז זה בעיה. כי זה יוצר ציפייה, וכאשר הציפייה לא ממומשת, אז אנו חשים חוסר שביעות רצון.


הדבר עוד יותר חמור ביחסי אישות, כיון שאין לנו למה להשוות וקשה לדבר על זה עם אחרים. לרוב, אנו בטוחים שהדשא של השכן ירוק יותר, ואצל כולם הכל בסדר, ורק אצלי הבעיה.


המציאות היא אחרת לחלוטין מאשר מה שמראים לנו בסרטים. לא בדיעבד, כי זה קשה או לא רצוי, אלא בגלל שבמציאות, המיניות של רוב הגברים ורוב הנשים עובדת אחרת.


גברים לרוב יכולים להגיע לאורגזמה תוך זמן קצר ויחסית בקלות מהחיבור עצמו, אחרי הכנסת האיבר לאיבר של האישה [לשם הדיוק אשתמש במלים המפורשות: הכנסת הפין לתוך הפות]. גם כאשר גברים מתבגרים או שיש להם שליטה על השפיכה, עדיין גבר יכול ורוצה לגמור בתוך האישה.


לעומת זאת, רוב גדול של נשים (לפי רוב המחקרים כ – 70%) לא יגיעו לאורגזמה מגירוי פנימי של הנרתיק, אלא דווקא מגירוי חיצוני של הדגדגן. הבעיה היא שכאשר האיבר

של האיש נמצא בתוך האישה, לרוב לא יהיה גירוי לדגדגן. לכן, באופן טבעי, אישה לא תגיע לשיא ההנאה שלה על ידי ההכנסה של האיבר של האיש לתוך הנרתיק.


אינני יודע למה ריבונו של עולם ברא את האישה כך, אבל זו המציאות האנטומית של האישה וכך היא נבראה לכתחילה. ניתן לומר לפי זה, שמלכתחילה ולפי התכנון, חלק גדול מהנשים אמורות ליהנות בצורה אחרת מהגברים.


אם כך, עצתי לזוגות הם כלהלן. בהתחלה משקיעים באישה לפי רצונה והדרכתה. היא יכולה להגיע לשיא על ידי גירוי חיצוני ובדרכים שהיא מכירה ויודעת שהן טובות לה. לאחר מכן, מגיע תורו של האיש. באופן טבעי, הירידה בחשק ובגירוי של האישה היא הרבה יותר מתונה אחרי שהיא הגיעה לאורגזמה, לכן היא יכולה בהחלט ליהנות היא בעצמה משלב זה, בנוסף להנאת האיש. אכן ייתכן שהיא תגיע לאורגזמה נוספת על ידי הכניסה של האיש לנרתיק, אם יימשך הגירוי שלה, הפעם בתוך הנרתיק ובפרט בדופן העליון.


לעומת מצב הפוך, אם האיש יגיע לאורגזמה לפני האישה, לרוב זה מרוקן אותו מכוחותיו ומהאנרגיה המינית שלו, וקשה לאיש להמשיך לשמור עניין בהמשך יחסי האישות.


לכן זה הדרך שאני מציע על מנת לקרב ולחבר את הנאת האיש והאישה זה לזו. קודם האישה, אחר כך האיש והחיבור ביחד.


יש לציין, שיש גם לא מעט נשים שכן מגיעות לאורגזמה מגירוי פנימי של הנרתיק וזה טוב לשניהם. זה עדיין לא אומר שהם יגיעו לאורגזמה משותפת בגלל מגוון גדול של סיבות. ייתכן שלוקח יותר זמן לאישה להגיע לשם לעומת האיש (זה הרוב המצוי), ייתכן שיש לה הרבה פחות חשק הפעם לעומת הבעל, ייתכן שמה שהוא לא מצליח לגרות את המקום בצורה הנכונה עבורה או לא לעשות את התנועות הנכונות.


לסיכום:

התאימו את הציפיות שלכם למציאות. איש ואישה ברוב המקרים אינם אמורים להגיע לשיא ביחד.

כל אחד זכאי ליהנות בתורו מיחסי האישות, וכל אחד באופן המיוחד שמתאים לו.


אם שניכם בסופו של דבר נהנים באיזה אופן שאתם מקיימים יחסים (וכמובן, לא תמיד צריך להגיע לאורגזמה) אשריכם, ותשמחו בטוב שיש לכם.


בברכה


הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415