איך להצליח לקיים יחסים מלאים?

עודכן ב: ינו 25

שאלה

שלום לימור,

אנחנו נשואים כמעט חודש, ועוד לא הצלחנו להגיע ליחסים מלאים, בכל פעם שאנחנו מתקרבים לזה זה פשוט מתחיל לכאוב ופשוט לא הולך חלק... כאילו לא מצליח להכנס, הלכנו לרופא שאמר שהכל בסדר ושלא אמורה להיות שום בעיה..אבל עדיין... לא יודעת אם אנחנו עושים אולי משהו לא טוב, משתמשים בכל מיני מסככים אבל פשוט לא עוזר.. מה אפשר לעשות??


תשובה

שלום וברכה.

תודה שפנית אלינו, ומזל טוב!

כבני אדם אנו יצורים תהליכיים ולכן הגעה לקיום יחסים מיניים מלאים לעיתים לוקחת זמן. יש זוגות שלוקח להם אפילו שנה או יותר להגיע ממציאות של מגע ארוטי ניטרלי ראשוני למצב של קיום יחסים מלאים הכוללים חבירה גופנית, וזה נורמלי מאוד, אני ממליצה לקחת את הזמן ולהיות קשובים לקצב הגוף.

בנוסף, אני מאוד ממליצה לך ולבן זוגך לקרוא יחד: "מה עושים כשיש כאבים בקיום יחסים?" מתוך הבלוג שלנו.


אם בכל זאת חשוב לכם להתקדם לקיום יחסים מלאים כבר עכשיו אז אין טעם לחכות אך אני ממליצה לפנות לפגישת ייעוץ מיני בנושא שתעניק לכם את הכלים הטובים ביותר למיניות שלכם, ובעיקר לבדוק מה מקור הכאב, היות ולחוויות המיניות הראשונות יש השפעה מאוד גדולה על ההמשך. בעוד חוויות טובות יבנו לכם מיניות טובה להמשך חיי הנישואים, חוויות לא נעימות עלולות להביא לתסכול ולקשיים במיניות בטווח הרחוק, שאחר כך קשה יותר לתקן אותם.


אני מאחלת לכם חיי נישואים מלאים באהבה, שמחה ועונג,

לימור


המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.

בכל פעם שאנחנו מתקרבים לזה זה פשוט מתחיל לכאוב

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

בקרוב יהיו כאן פוסטים ששווה לחכות להם!
שווה להמשיך ולעקוב...

הרשמו וקבלו אחת לחודש את הירחון עם המאמרים החדשים