האם אפשר לחבר חפיסות של גלולות כדי להימנע מטבילה בתקופת הקורונה?

עודכן ב: 10 נוב 2020

שאלה

שלום לימור, מאז שהתחיל הסגר מאיום הקורונה, אני פוחדת לקבל מחזור כי אני לא בטוחה מה יהיו ההנחיות כאשר אצטרך לטבול, אולי לא אוכל לצאת מהבית למקווה, אולי יסגרו המקוואות מי יודע? בינתיים אני מושכת את הזמן עם חיבור של חפיסות גלולות, האם יש בכך נזק בריאותי?תשובה

יקרה, אני מבינה מאוד את החשש שלך ואני בטוחה שיש נשים רבות ששותפות לתחושות שאת מעלה. כבלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים אני אשתף אותך שגם אני הייתי בחוסר וודאות בתחילה לעניין ליווי נשים לטבילה בתקופה זו אז ברגע שהגיעו ההנחיות ממשרד הדתות בשיתוף משרד הבריאות הגיעו, נרגעתי חלוטין ואני מאמינה בלב שקט שהמקוואות בטוחות לטבילה. עוד על ההנחיות וגם רשימת פרטיקות לטבילה בטוחה מצד הטובלת, תוכלי לקרוא בפייסבוק שלי כאן.


ועכשיו לשאלתך בעניין חיבור חפיסת הגלולות. מבחינה חוקית, שאלות בנוגע לתרופות כימיות יש לקבל מרופא, ועל כן הפניתי את שאלתך לד"ר אושרית ברט וזוהי תשובתה:

ד"ר אושרית ברט. מומחית ברפואת נשים, עוסקת ברפואת הפות והעריה, מנהלת מרפאת פות ונרתיק בבי"ח קפלן

"בימים בהם אנו נמצאים, נשים שואלות לגבי האפשרות של נטילת גלולות ברצף. כלומר, חיבור חפיסות גלולות כדי לדחות את הוסת, ולהימנע מטבילה במקווה. ראשית, חשוב לציין שעפ"י הנחיות משרד הבריאות המקוואות מקפידים על היגיינה מקסימלית, וכיוון שנגיף הקורונה לא עובר דרך מי המקווה לא אמורה להיות בעיה בטבילה, למי שמקפידה על התארגנות ביתית וזהירות במקוה לפי ההנחיות שפורסמו.


יחד עם זאת, קיים חשש בקרב חלק מהנשים לצאת בכלל מהבית וכן גם למקווה. לנשים המשתמשות באמצעי מניעה הורמונליים (גלולות/טבעת נובהרינג /מדבקה) יש אפשרות לדחות את הוסת ובכך גם את הטבילה לזמנים טובים שעוד יבואו בעז"ה. לאחר התייעצות של כל אחת עם רופאת הנשים שלה, כשנמצא שאין אצלה התווית נגד או סיכון מוגבר לנטילת גלולות בכלל, ניתן לחבר חפיסות ובכך לדחות את הופעת הוסת. ניתן לחבר אף 3-4 חפיסות זו לזו. "


אני מאחלת לכם זוגיות מלאת שמחה תשוקה ועונג,

לימור

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415