האם אפשר לחבר חפיסות של גלולות כדי להימנע מטבילה בתקופת הקורונה?

האם אפשר לחבר חפיסות של גלולות כדי להימנע מטבילה בתקופת הקורונה?

שאלה

שלום לימור, מאז שהתחיל הסגר מאיום הקורונה, אני פוחדת לקבל מחזור כי אני לא בטוחה מה יהיו ההנחיות כאשר אצטרך לטבול, אולי לא אוכל לצאת מהבית למקווה, אולי יסגרו המקוואות מי יודע? בינתיים אני מושכת את הזמן עם חיבור של חפיסות גלולות, האם יש בכך נזק בריאותי?תשובה

יקרה, אני מבינה מאוד את החשש שלך ואני בטוחה שיש נשים רבות ששותפות לתחושות שאת מעלה. כבלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים אני אשתף אותך שגם אני הייתי בחוסר וודאות בתחילה לעניין ליווי נשים לטבילה בתקופה זו אז ברגע שהגיעו ההנחיות ממשרד הדתות בשיתוף משרד הבריאות הגיעו, נרגעתי חלוטין ואני מאמינה בלב שקט שהמקוואות בטוחות לטבילה. עוד על ההנחיות וגם רשימת פרטיקות לטבילה בטוחה מצד הטובלת, תוכלי לקרוא בפייסבוק שלי כאן.


ועכשיו לשאלתך בעניין חיבור חפיסת הגלולות. מבחינה חוקית, שאלות בנוגע לתרופות כימיות יש לקבל מרופא, ועל כן הפניתי את שאלתך לד"ר אושרית ברט וזוהי תשובתה:

ד"ר אושרית ברט. מומחית ברפואת נשים, עוסקת ברפואת הפות והעריה, מנהלת מרפאת פות ונרתיק בבי"ח קפלן

"בימים בהם אנו נמצאים, נשים שואלות לגבי האפשרות של נטילת גלולות ברצף. כלומר, חיבור חפיסות גלולות כדי לדחות את הוסת, ולהימנע מטבילה במקווה. ראשית, חשוב לציין שעפ"י הנחיות משרד הבריאות המקוואות מקפידים על היגיינה מקסימלית, וכיוון שנגיף הקורונה לא עובר דרך מי המקווה לא אמורה להיות בעיה בטבילה, למי שמקפידה על התארגנות ביתית וזהירות במקוה לפי ההנחיות שפורסמו.


יחד עם זאת, קיים חשש בקרב חלק מהנשים לצאת בכלל מהבית וכן גם למקווה. לנשים המשתמשות באמצעי מניעה הורמונליים (גלולות/טבעת נובהרינג /מדבקה) יש אפשרות לדחות את הוסת ובכך גם את הטבילה לזמנים טובים שעוד יבואו בעז"ה. לאחר התייעצות של כל אחת עם רופאת הנשים שלה, כשנמצא שאין אצלה התווית נגד או סיכון מוגבר לנטילת גלולות בכלל, ניתן לחבר חפיסות ובכך לדחות את הופעת הוסת. ניתן לחבר אף 3-4 חפיסות זו לזו. "


אני מאחלת לכם זוגיות מלאת שמחה תשוקה ועונג,

לימור

המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.

102 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415