האם אוננות נשית טובה גם לנשואות?

האם אוננות נשית טובה גם לנשואות?


שאלה

שלום לימור, לבעלי ולי יש ויכוח, האם אוננות נשית טובה גם כשהאישה נשואה? האם יש בכך לפגוע ביחסים הזוגיים ובבן הזוג בפרט? אשמח לתשובתך.

יקרה,

שאלת שאלה חשובה שמעסיקה לא מעט נשים. אתחיל בלהציג כמה עובדות מחקריות על אוננות נשית ברווקות ובזוגיות ולאחר מכן ארשום את מסקנותיי.

כאשר אישה בגירה אינה נמצאת במסגרת זוגית, אוננות מאפשרת לה לשמור על בריאות וחיוניות הנרתיק. מבחינה רפואית, נרתיק לא פעיל הוא נרתיק שהגוף לא משקיע בו, ולכן בגיל מסוים, אם האישה לא תקיים יחסים וגם לא תענג את עצמה לתקופה ממושכת של שנים, סביר שתופעות גיל המעבר יקדימו את זמנם.

בנוסף, לאוננות נשית ברווקות יש הטבות נוספות כמו רוגע נפשי ומודעות וחיבור לגוף שיסייעו אחר כך כאשר האישה תהיה ה"מורה" של בן הזוג בזמן שתכוון אותו כיצד לענג אותה. לא מפתיע עם כך שמחקרים מראים באופן חד משמעי שאישה שהיתה רגילה לענג את עצמה בתקופה בה היתה רווקה, סביר שחיי האישות שלה יהיו טובים יותר כאשר היא תהיה בזוגיות.

ישנם שני סייגים לעניין אוננות נשית ברווקות:


  1. לא טוב שאישה תענג את עצמה תוך שהמעשה מלווה ברגשות אשמה. חזרה על כך פעמים רבות יוצרות אצל האישה תודעת עונג שלילית. העונג מתקשר עם משהו רע וזה יקשה עליה להיפתח ולהרחיב את העונג בעתיד. לכן חשוב ביותר שאישה תהיה שלמה עם עצמה כאשר היא בוחרת לענג את עצמה, ושמחה בהחלטתה זו.

  2. האוננות תיעשה במקומות פרטיים ובמסגרת סבירה, ללא תלות או התמכרות. אם האישה מרגישה שהדחף לאוננות מקשה עליה לתפקד ברמה היומיות, כדאי להפסיק וללכת לייעוץ בנושא.

ומה לגבי אישה הנמצאת בזוגיות?

תחילה צריך להבין כיצד עובדת האנרגיה המינית הנשית לעומת זו הגברית. בעוד שלגברים כל פורקן מיני ממעיט ומחליש מהאנרגיה המינית, מוריד את החשק המיני במיידי (עד הפעם הבאה) ומייצר עייפות כללית, לא כך אצל האישה.

אצל רוב הנשים חוויה של "אורגזמה" מגבירה את האנרגיה המינית ואת החשק. אישה שנמצאת במערכת זוגית בריאה, אם הביאה את עצמה לפורקן מיני בבוקר סביר שיהיה לה יותר רצון להיות בקרבה מינית עם בן הזוג בערב.

בנוסף לשני הסייגים הקיימים באוננות של רווקה (אשר רלוונטים גם לאישה בזוגיות) ישנם שני סייגים נוספים:

  1. ישנם נשים שמרגישות שאוננות מורידה מהאנרגיה המינית שלהן, ומורידה את החשק המיני. לנשים אלו מומלץ לשמור את הפורקן המיני למסגרת יחסי האישות עם בן הזוג.

  2. כאשר המיניות נמצאת במשבר או כאשר אין מערכת יחסים בריאה עם בן הזוג, עלולה האישה להביע את כעסה עליו בבריחה לאוננות על חשבון קיום יחסים. הרי אז שהאוננות אכן מזיקה לזוגיות. במקרה זה אני ממליצה להפסיק ולפנות לייעוץ זוגי/מיני.


אוננות בנישואים יכולה גם להוות פיתרון מתאים למצבים הבאים:


  1. כאשר לאישה יש חשק מיני מוגבר לעומת בן זוגה.

  2. כאשר האישה שומרת טהרת המשפחה ובימי הנידה מתעורר בה החשק המיני.

  3. כאשר האישה פרה-אורגזמית (מעולם לא הגיעה לאורגזמה) תקופה ממושכת, אוננות יכולה להגביר את המודעות והחיבור עם גופה ולסייע בהגעה לשיא מיני במסגרת זוגית.

לסיכום, אוננות נשית יכולה להיטיב עם הזוגיות וזאת כל עוד האישה תהיה קשובה לעצמה ולגופה, תבחר לענג את עצמה ללא רגשות אשמה ובמינון ובאופן שמיטיב עם היחסים האינטימיים עם בן הזוג.

שתמיד תהיו נשואים בתשוקה,

לימור


המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.

726 צפיות

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מבצעי החודש

המומלצים שלנו להשקעה זוגית

משקולת לאימון רצפת האגן (540 ש"ח)

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415