איך ליצור ניסים בבית?

עודכן ב: 19 אוק 2020

אין בית שיכול להחזיק מעמד לאורך זמן ללא אור. כל בית צריך אור - אור גדול. כל בית צריך רוח חיים, דינאמיות, חיים, חיוניות ושמחה. ממש כמו צמח שצריך לשתול להשקות להניח במקום מואר שיקבל חום ואהבה.


אחד מהמצבים הכי שכיחים שחוזרים על עצמם שוב ושוב בבתים שונים, זה המצב של השחיקה הנוראה בבית והיא באה לידי ביטוי בדינאמיקה שבין בני המשפחה. מאבדים את החיוניות ומתחילים לדבר דיבורים טכניים על מה צריך לקנות, או מה צריך לעשות... ולפעמים גם התקשורת המינימלית הזו נאלמת. בהרבה מקרים אפשר למצוא אנשים החיים תחת קורת גג אחת אבל כל אחד עסוק בענייניו האישיים ומנותק מהשני.


השחיקה מתחילה כאשר אחד מהאלמנטים החיוניים לבית חסר. לפעמים על פניו נראה שיש את כל האלמנטים לקיום תא משפחתי אבל משום מה משהו עדיין מרגיש לא בסדר.


במאמר זה אתם מוזמנים לחקור רגע ממה שחיקה נוצרת. שחיקה היא למעשה תנועה שלא הולכת למקום הנכון. כאשר דבר נע אבל לא מונח על צירו זה מה שיוצר את השחיקה.


זה לא אומר שאין תנועה, אלא התנועה היא לא בכיוון הנכון. יש אנרגיה שלא מתועלת. וכך יש איבוד של אנרגיה. זה ברור שאם אחד מהאלנטים המרכיבים בית חסר, תיווצר חוויה של תקיעות ועמידה במקום. אבל גם אם יש את כל האלמנטים והם עדיין לא בכיוון הנכון גם אז תהיה חוויה של תקיעות, תהליך מחזורי שחוזר על עצמו והתחושה שנוצרת במרחב בפועל היא; שחיקה, כלומר תנועה לכיוון לא נכון.


השחיקה נוצרת כאשר אנחנו מתרגלים. אז אנחנו לוקחים דברים כמובנים מאליהם. הדברים נעשים ברורים מאליו ובאים לגישה של חייבים לי, אחיזה באגו ונפרדות, כך השיגרה תופסת את מקומה של האהבה. ובמקומה חלל הבית מתמלא בפחד ובקור.


אז מה ניתן לעשות כדי לצאת מהמצב של השחיקה?


מדליקים את האור!


אחד מהכלים הכי פופולריים שעובדים ממש טוב הוא הכלי של התודה. על ידי אמירת תודה, על ידי הערכה מלאה וכנה. אמירת תודה מצריכה כנות. אמירת תודה מצריכה פתיחות ללא פחד להיפגע, ונכונות להתחבר זה לזה באמצעות הדברים שהמציאות מזמנת לנו. אמירת תודה צריכה להיות מתוך הסתכלות רחבה וכוללת, ראיה תהליכית ולא רק נקודתית.


תוכל לחשוב על זה באופן הבא: כל אמירת תודה היא נר קטן שאתה מדליק בתוך שגרת הזוגיות שלך. כל הערכה מפיחה חיים ומזרימה אנרגיה בתא המשפחתי. הנרות מצטרפים ומפיצים אור גדול שיוצר ניסים בתוך הבית.


כדאי להבחין בשני סוגי תודה. תודה אגואיסטית ותודה ממקום של ענוה. תתבונן בעצמך האם אתה אומר תודה בגלל שהאוכל טעים לך או בגלל שאתה רוצה לשבח את הזולת שטרח והכין עבורך את האוכל. במילים אחרות זה האם אתה במרכז או הוא במרכז. זה כל כך הבדל גדול שעושה את כל הנסים בבית ויכניס לכם אור גדול ליחסים.


חג אורים שמח

והרבה אהבה

כל אמירת תודה היא נר קטן שאתה מדליק בתוך שגרת הזוגיות שלך

הכותב, מיכאל אלר, מנהל מכון 'תבין' תל אביב. חוקר נפש. מנתח התנהגות. מאבחן ומעצב אישיות.

מומחה לתקשורת ויחסים בינאישיים. מגשר. יועץ אישי זוגי משפחתי וחינוכי.

הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415