איזה גלולות למניעת היריון לא פוגעות בחשק המיני?

עודכן ב: 21 אוק 2020

שאלה

אני נוטלת גלולות פמינט, הדבר מוריד לי את החשק המיני הרופא אמר שזה נורמלי. האם יש גלולה אחרת שאוכל לקחת או משהו אחר שיחזיר את החשק המיני?


תשובה

יקרה, במידה ואת מרגישה שהגלולות פוגעות בחשק המיני האפשרויות הן: 1. להחליף לסוג אחר של גלולות (האפשרויות שנחשבות קצת יותר ידידותיות לחשק הן יסמין (עדיף יסמין פלוס), גינרה, מינולט ופלורט. אבל גם כאן, כל אישה לגופה ויש להיות קשובים לגוף.)

2. לעבור להתקן הורמונאלי שההורמונים המופרשים בו אינם עוברים במערכת הדם ולכן לנשים רבות פחות מתערב בחשק המיני (כמו: מירנה, ג'נס)

3. הכי טוב - לעבור לאמצעי מניעה לא הורמונאלי (דיאפרגמה, קוטלי זרע, קונדום נשי וכו' - את חלקם ניתן לרכוש אצלנו באת במחלקת תכשירים רפואיים)

4. לעשות מבחן עומק אצל יועץ או מטפל מיני ולבדוק האם הירידה בחשק המיני היא רק בגלל הגלולות או שיש דברים נוספים? חשוב להכיר בכך שחשק מיני עלול לדעוך גם כאשר לא נוטלים הורמונים. בהצלחה! לימור


המשיבה, לימור קליינמן, יועצת מינית מוסמכת, מייסדת "ואהבתם", אקדמית ומשמשת כמרצה, מעבירת סדנאות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה לנשים.הסדרה הטבעית של ואהבתם

 

לחיזוק החשק

והתפקודיות

המינית

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית עד 3-5 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

שליח חינם

מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

עד 5-3 ימים

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

א-ה 9:00-13:00 | 058-5410415 (וואטסאפ)

contact@ve-ahavtem.com

אנחנו עונים בדרך כלל תוך 24 שעות

ייעוץ מיני

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

 שעות מענה א'-ה' 9:00-13:00 | contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415