דוד קליינמן. מנכ"ל ומייסד "ואהבתם".

מחנך למיניות וגבריות. מורה בישראל.

אקדמאי, בוגר ישיבה ומרכז יהל. 

"תורה היא וללמוד אני צריך..."

כמעט בכל שלבי החיים הראשונים מלמדים אותנו איך לחיות בעולם הזה, החל מהרמה הטכנית איך לאכול, ללכת ולדבר ועד אמונות והשקפות עולם. מעניין מאוד כי הרבה פעמים ישנה פסיחה על תחום המיניות והביולוגיה הנפלאה של הזכרים במיוחד במעבר בין היותם ילדים לגברים - מתבגרים.

 

הכל לומדים, אבל חינוך למיניות וגבריות פעמים רבות חסר. וכאשר יש חוסר ויש חלל, הנער ילמד, אבל סביר להניח שלא מהמקומות הטובים וכנראה שהפורנוגרפיה תמלא חלק בחלל הלמידה. 

כאנשים שבחרנו להכפיף את עצמנו תחת ההלכה, אתגרים רבים ניצבים בפנינו. בהתמודדות יום יומית בכל שגרת החיים, 24/7, 365 ימים בשנה. בכל הקשור לחיי אישות, התורה, הנביאים הכתובים, המשנה, הגמרא, הגאונים, הסופרים, הראשונים והאחרונים, כולם עסקו, דרשו ולמדו מה שנקרא "בינו לבינה". למה? כי תורה היא וללמוד אני צריך. כך אמר רב כהנא (בבלי מסכת ברכות דף ס"ב ע"א). 

בתורה קיימים מילים רבות לחיבור המיני בין הגבר לאישה, אך ללא ספק "הידיעה", היא הנשגבת ביותר בעיניי. 

זאת מפני שרק כאשר לאיש ישנה ידיעה והשלמה מוחלטת עם גבריותו, ולאישה עם נשיותה כל אחד בפני עצמו - אז יוכל להתרחש הקסם הזוגי - "והיו לבשר אחד".

 

"וְהָאָדָם יָדַע אֶת חַוָּה אִשְׁתּוֹ ..." 
(בראשית ד א)

דודו קליינמן

לימור קליינמן. יועצת מינית מוסמכת.

מייסדת "ואהבתם", מעבירה  סדנאות והרצאות. בלנית מתנדבת במקווה צור הדסה. 

"כי הביקוש לאהבה לא מסתיים אף פעם..."

בדור שלנו אנו כבר לא מסתפקים במועט.

בכל תחומי החיים אנו דורשים מעצמנו להיות מקצועיים ומושלמים. בני זוג דורשים מעצמם להיות גם אנשי מקצוע מצליחים, גם הורים למופת וגם לתחזק חיי חברה וזוגיות עשירים ומהנים. את כל זה אנחנו צריכים לעשות בחיוך, כשאנו נראים יפים וחזקים. לפחות כלפי חוץ.

בשנים האחרונות עברנו שינוי תודעתי מבורך ותחום היועצים והמדריכים נכנס חזק לחיינו ומהווה חלק אינטרגלי בכל בית. אנחנו לא מתביישים להיעזר בסדנאות חינוך ילדים, יועצות הנקה, מלווים עסקיים או לפנות לכל מומחה בתחומו כדי לעשות נכון את מה שבעבר ציפו מאיתנו לדעת לבד.

תחום חיי האישות הוא אחד מהתחומים האלו, אך בשל רגישות הנושא, רק לאחרונה התחלנו לראות ניצנים של זוגות נשואים שמבחינתם פניה להדרכה כזו לאחר החתונה היא דבר טבעי, ממש כמו הדרכת כלות וחתנים לפני החתונה.

"אם היית יודעת כמה נפילות היינו יכולים לחסוך מעצמנו אם רק היתה יותר מודעות לנושא כשהתחתנו לפני 20 שנה..." אמרו לי זוג בסיום שעת הדרכה, "אנחנו יוצאים מפה עם הרבה תקווה שלילדים שלנו יהיה טוב יותר."

אני מזמינה אתכם לתאם פגישת ייעוץ כדי לתת מקום חשוב בחייכם ליחסי האישות שלכם.

"כי תורה היא, וללמוד אנו צריכים."

באהבה,

לימור קליינמן

מפגש אישי עם צוות ואהבתם

נשים וזוגות מוזמנים לתאם פגישה עם לימור. גברים מוזמנים לתאם פגישה עם דוד.

נשמח לראותכם בטרקלין הנעים שלנו.

לתיאום פגישה ניתן לשאיר הודעה במייל או בוואטאפ ואנו נחזור לתאם.

המפגש מיועד לגברים בלבד משך המפגש - 60 דקות
פגישת הדרכה לחיי אישות עם דוד
1 時間
₪250
מיועד לגברים בלבד משך המפגש - שעה לרכישת מוצרים המופיעים באתר ואהבתם במידה וירכשו מוצרים, יוחזרו 200 ש"ח כזיכוי במעמד התשלום
פגישת מכירה אישית עם דוד
1 時間
₪400
מיועד לחתנים כפגישת העשרה להדרכת חתנים או לגברים בשנה הראשונה לנישואים משך המפגש - 60 דקות יש לתאם פגישה במהלך שנת הנישואים הראשונה ניתן לרכוש מוצרים במעמד המפגש
הדרכת המשך לחתן ולכלה עם דוד
1 時間
₪250
מיועד לנשים או לזוגות משך המפגש - 60 דקות מסיבות של אתיקה מקצועית - לא ניתן לרכוש מוצרים במהלך המפגשים
פגישת ייעוץ מיני עם לימור
1 時間
₪400
מיועד לנשים או זוגות משך המפגש - שעה במידה וירכשו מוצרים, יוחזרו 200 ש"ח כזיכוי במעמד התשלום
פגישת מכירה אישית עם לימור
1 時間
₪400
לזוגות בשנה הראשונה של הנישואים ניתן לרכוש שובר משך המפגש - 60 דקות יש לתאם פגישה במהלך שנת הנישואים הראשונה ניתן לרכוש מוצרים במעמד המפגש
הדרכת המשך לחתן ולכלה עם לימור
1 時間
₪400

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאן.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מחזירים את מלוא הסכום, והכל בכפוף לתקנון.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, מעת לעת המוצרים ניתנים למכירה באירועים סגורים ודרך הקליניקה הניידת, כדאי לעקוב בדף הפייסבוק.​​

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים