ואהבתם | נשואים בתשוקה | הבלוג של הרב אברהם

הרב אברהם שמואל. מחבר הספר המצליח "לדעת לאהוב". עוסק בחינוך והוראה של תחומים הקשורים לזוגיות ומיניות. הוא הוסמך לרבנות על ידי הרבנים הראשיים לישראל. הרב מלווה את אתר "ואהבתם" ליווי רבני, הלכתי ומקצועי.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

צרו קשר עם הרב אברהם

לידיעת הגולשים והמבקרים באתר "ואהבתם".

מחבר הספר "לדעת לאהוב" כתב את ספרו בשם עט.
הסיבה המקורית והראשונית היתה לבקשת בני משפחתו. כאשר כותבים על נושאים רגישים ועדינים כמו חיי אישות, לא כל אחד חי עם זה בצורה נוחה ובשלום. לכל אחד קשרי משפחה, וכל אחד מגיב אחרת לנושאים מעין אלו.
הסיבה המשנית היא ביחס למעמדו ותפקידו. הרב אברהם שמואל עובד בשלל תפקידים חינוכיים וציבוריים, והוא לא רצה שספרו יפגע בשאר מקומות התעסוקה שלו.
רבנים מוכרים בציבור מכירים אישית את מחבר הספר, כגון הרב אלישיב קנוהל, הרב יובל שרלו, הרב מנחם בורשטיין והרב יעקב אריאל. חלקם נתנו מכתבי ברכה לספר או סייעו בעצה בזמן הכתיבה והעריכה. אנשי מקצוע רבים מתחום המיניות מכירים את המחבר ומהם טלי רוזנבאום, מטפלת מינית מוסמכת, כתבה מכתב ברכה לספר.
צוות ואהבתם נפגשו מספר פעמים עם כותב הספר והחליט שהוא מעוניין לשבץ את ספרו באתר, ולהתייעץ איתו בתחומי העניין של אתר "ואהבתם".
מחבר הספר הוא מוסמך לרבנות מטעם הרבנים הראשיים לישראל, מחנך ור"מ ומלמד במספר מוסדות חינוך מוכרים בישראל.

פוסטים אחרונים בבלוג "ואהבתם"

מוצרים מהחנות שאולי תאהבו

לדעת לאהוב

 כל הפוסטים של הרב אברהם שמואל

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןכמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

איך משלמים?

​התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. כל התהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה ולבצע רכישה טלפונית.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 5 ימי עבודה מיום ההזמנה בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

האם ניתן לרכוש את המוצרים שלכם לא דרך האתר?

כן. ניתן לתאם במיוחד מפגש רכישה אישי דיסקרטי בקליניקה בצור הדסה כאן. כמו כן, ניתן להוריד קטלוג PDF של המוצרים ולבצע הזמנה טלפונית.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

אשראי / PayPal

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לירחון "עט לאהוב" חינם וקבלו 10% הנחה לרכישה באתר

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415