הרב אברהם שמואל. מחבר הספר המצליח "לדעת לאהוב". עוסק בחינוך והוראה של תחומים הקשורים לזוגיות ומיניות. הוא הוסמך לרבנות על ידי הרבנים הראשיים לישראל. הרב מלווה את אתר "ואהבתם" ליווי רבני, הלכתי ומקצועי.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

צרו קשר עם הרב אברהם

לידיעת הגולשים והמבקרים באתר "ואהבתם".

מחבר הספר "לדעת לאהוב" כתב את ספרו בשם עט.
הסיבה המקורית והראשונית היתה לבקשת בני משפחתו. כאשר כותבים על נושאים רגישים ועדינים כמו חיי אישות, לא כל אחד חי עם זה בצורה נוחה ובשלום. לכל אחד קשרי משפחה, וכל אחד מגיב אחרת לנושאים מעין אלו.
הסיבה המשנית היא ביחס למעמדו ותפקידו. הרב אברהם שמואל עובד בשלל תפקידים חינוכיים וציבוריים, והוא לא רצה שספרו יפגע בשאר מקומות התעסוקה שלו.
רבנים מוכרים בציבור מכירים אישית את מחבר הספר, כגון הרב אלישיב קנוהל, הרב יובל שרלו, הרב מנחם בורשטיין והרב יעקב אריאל. חלקם נתנו מכתבי ברכה לספר או סייעו בעצה בזמן הכתיבה והעריכה. אנשי מקצוע רבים מתחום המיניות מכירים את המחבר ומהם טלי רוזנבאום, מטפלת מינית מוסמכת, כתבה מכתב ברכה לספר.
צוות ואהבתם נפגשו מספר פעמים עם כותב הספר והחליט שהוא מעוניין לשבץ את ספרו באתר, ולהתייעץ איתו בתחומי העניין של אתר "ואהבתם".
מחבר הספר הוא מוסמך לרבנות מטעם הרבנים הראשיים לישראל, מחנך ור"מ ומלמד במספר מוסדות חינוך מוכרים בישראל.

פוסטים אחרונים בבלוג "ואהבתם"

מוצרים מהחנות שאולי תאהבו

לדעת לאהוב

 כל הפוסטים של הרב אברהם שמואל

שאלות נפוצות

איך אפשר לגלוש באתר עם אינטרנט מסונן?

לגולשים עם אינטרנט מסונן - באמצעות "אינטרנט רימון" ניתן לגלוש באתר על פי ההוראות כאןאם יש לכם ספקי סינון אחרים, תוכלו להוריד חינם את המדריך של ואהבתם למיניות בריאה בנישואים ולקבלו לדוא"ל.
 

ואם אנחנו זקוקים להכוונה בקניית מוצרים?

בכל שלב ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הוואטסאפ 0585-410415 ולהשאיר שם מספר טלפון ליצירת קשר. נשמח לחזור תוך 2  ימי עבודה והיועצים המקצועיים שלנו יחזרו אליכם לייעוץ רכישה דיסקרטי ללא עלות. ייעוץ לגברים ניתן ע"י גבר וייעוץ לנשים ע"י אישה.

מה קורה אם אנחנו לא מרוצים?

הסיכוי שלא תהיו מרוצים הוא קלוש מאוד, אבל אם זה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מזכים במלוא הסכום, והכל בכפוף למדיניות החזרות.

איך החבילה מגיעה אלינו?

החבילות מגיעות עם שליח פרטי עד הבית בתוך 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ (במקומות מרוחקים יתכנו עיכובים) בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת תמנון, או באיסוף עצמי מצור הדסה. המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש.

האם מישהו ידע שהזמנו את החבילה מכם?

בכלל לא. חשוב לנו מאוד לשמור על הפרטיות שלכם, ולכן על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה. השליחים אינם יודעים מהי תכולת החבילה והם מודרכים למסירת החבילה באופן אישי לידי המזמין. אתם יכולים להיות שקטים ולהזמין משלוח הביתה, למשרד או לכל מקום אחר שתבחרו.
 

ואם אנחנו מעדיפים רכישה טלפונית דיסקרטית?

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בימים א-ה בשעות 9:00-13:00 במספר 0585-410415. תוכלו גם להשאיר הודעה ונחזור אליכם לביצוע הרכישה.

העסקת פגועי נפש

כתרומה לחברה

ייעוץ רכישה

טלפוני חינם

משלוח עם שליח חינם מעל 360 ש"ח

תשלום מאובטח

באשראי

משלוח דיסקרטי

תוך 5 ימים

הרשמו לרשימת התפוצה

וקבלו את הירחון שלנו בכל חודש

בתקשורת

מי אנחנו

חזון ואהבתם

מיניות ביהדות

ייעוץ מיני

  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

Ⓒ כל הזכויות שמורות ל"ואהבתם" | צור הדסה, ישראל 998500

contact@ve-ahavtem.com  |  058-5410415