top of page

הגיע הזמן לקחת את האהבה שלכם לשלב הבא!

מצגת2.png

הדרכה וירטואלית לזוגות אוהבים
עם לימור קליינמן, יועצת מינית ומייסדת "ואהבתם"

אביזרים ותכשירי בריאות מינית

smartmockups_kv84s0zv.png

צפייה מהנה!
לנוחיותכם - ההדרכה מחולקת לששה שיעורים, שעתיים סה"כ. לחצו ותהנו :)

א - הקדמה
12:01
ב - איך הומצא האביזר הראשון
08:01
ג - אילו אביזרים קיימים היום
08:34
טופס השרמה ותשלום

עם איזה ידע נצא מההדרכה?

מהם האתגרים שזוגות פוגשים במהלך החיים שניתן לפתור באמצעות אביזרים ותכשירים רפואיים? מתי מומלץ להשמש באביזרים ומתי מומלץ שלא להשתמש?

מהם הסכנות שיש בשימוש באביזרי עונג זוגי וכיצד אנחנו נוכל למנוע אותם לחלוטין? לחליפין, כיצד נוכל למקסם את השימוש באביזרים שרכשנו, באמצעות טיפים נוספים שלא כתובים בחוברת ההוראות.

מתי ולמה הומצאו אביזרים למיניות לאורך ההיסטוריה? למה חשוב לנו להכיר את הסיפור המשעשע הזה מעבר לצחוק? איזה מוצרים ואביזרים קיימים היום בשוק וכיצד זוגות יכולים לשלב אותם במיניות שלהם?

כיצד משתמשים באביזרים ותכשירים כדי לשמור על בריאות רצפת האגן הנשית, וכיצד ניתן לפתור אתגרי כאב, שליטה על שפיכה ומיניות שלמה הנובעים מהיחלשות רצפת האגן (גברים ונשים).

מה עושים כאשר אחד מבני הזוג מתנגד לשימוש באביזרים ונוצר קולנפליקט זוגי? מהם המקרים הנפוצים שמגיעים לקליניקה של ואהבתם בנושא אביזרים וכיצד אנחנו פותרים אותם כך שפעם הבאה אתם תוכלו לפתור אותם לעצמכם?

כל הידע יועבר בצורה אינטואטיבית ומאורגנת, וברמה המקצועית הגבוהה ביותר

smartmockups_kufx6bjy.jpg

02

אפשרות לצפות בהקלטה ללא הגבלת זמן

Couple on Laptop

01

מעל לשעתיים של הדרכה לצפיה דיגיטאלית ישירה 

P3110623 - Copy.JPG

מי אני?
נעים מאוד, לימור קליינמן

לאחר שנים של עבודה צמודה עם זוגות רבים ומומחים בינלאומיים מעבר לים בהם צברתי ידע מקצועי בתחום האביזרים ותכשירי הבריאות המינית ואותו העברתי לאנשי מקצוע בתוכניות הכשרה למטפלים מיניים, אני שמחה סוף סוף להנגיש אותו לקהל הזוגות הרחב.

אני מזמינה אתכם להדרכה בהשתתפותי שבו יתקבל הידע העדכני ביותר על עולם אביזרי העונג והמוצרים לטיפוח המיניות ויש בו מה שלכל זוג כדאי לדעת כדי להרחיב את ארגז הכלים שלהם להשקעה בזוגיות ולטיפוח האהבה והתשוקה לאורך שנים.

יועצת מינית מוסמכת, מדריכת כלות ובלנית מתנדבת במקווה טהרה

מייסדת מיזם ואהבתם לנשואים בתשוקה

שאלות נפוצות
 
למי מתאימה ההדרכה?
לכל זוג שנמצא בזוגיות יחד מעל שנה.

האם ההדרכה מתאימה לקהל דתי?
ואהבתם הוא מיזם למיניות בריאה לאור היהדות ולכן כל הפעילות מלווה ע"י רב מוסמך, כולל ההשתלמות. היא מאפשרת לקהל דתי להרגיש בנוח בהרצאה ולקהל כללי לקבל כלים לטיפול בזוגות שמגיעים מרקע מסורתי/דתי/חרדי מהמקור האמין ביותר ועם ניסיון רב במפגש עם אוכלוסיה דתית.
 
האם ההדרכה מתאימה לקהל חילוני?
קהל הלקוחות הם זוגות מכל סוגי האוכלוסיות והמגזרים אשר מוצאים בואהבתם בית לאהבה שלהם. הידע שיועבר בהרצאה שואב מעולם הטיפול ויתייחס לכלים הנוגעים לכל המגזרים ויתן מענה פרקטי גם לזוגות שאינם דתיים. 

אם בן הזוג שלי / בת הזוג שלי לא רוצים להשתתף, מה לעשות?
לצפות לבד. למה? יש שטועים לחשוב שאם אין שיתוף פעולה מבן/בת הזוג אין סיכוי לקשר להתרומם אך זוהי טעות. מהניסיון שלי ראיתי שכאשר אחד מבני הזוג יוצא למסע לבד קורה משהו קסום. גם התהליך של היוצא למסע מיטיב ועובד באופן אישי וגם הוא ממגנט אליו את השני שפאום רוצה לעבור גם. הדבר שלא הייתי ממליצה לעשות הוא לוותר ולשבת בחיבוק ידיים כי זה בוודאות לא יקדם את הזוגיות למקום שאתם שואפים להגיע אליו.


אם הייתי בהרצאה של ואהבתם, יש למה להגיע?
יתכן וחלק מהדברים בהרצאה של לימור יחזרו אך בכל הדרכה יש חידושים רבים וההדרכה הזאת נכתבה ונערכה מחדש להתאמה לזוגות יחד. בנוסף, ישנם דברים שכדאי לחזור ולשמוע שוב מעת לעת, כי בכל פעם שנפגוש את הדברים אנחנו מגיעים מזווית אחרת, אך רוב הדברים שישמעו בהדרכה יהיה חדשים.

DSC_9269.JPG

"הסוד של הזוגות התשוקתיים לאורך שנים הוא שהם חוקרים ולומדים על האהבה שלהם בהתמדה ובעקביות"

bottom of page